Reference

Hradecká pekárna s.r.o., Hradec Králové, Česká republika

Hradecká pekárna s.r.o., Hradec Králové, Česká republika

Maloobchodní pokladny i/2 POS ve společnosti Hradecká pekárna s.r.o

Hradecká pekárna s. r. o. byla založena v roce 1994. Její hlavní činností je výroba a prodej pekárenských a cukrárenských výrobků. Více než 300 zaměstnanců zabezpečuje kvalitu a bohatý sortiment všech výrobků za příznivé ceny. Zárukou kvality je především vysoká úroveň hygieny, laboratorní kontrola a v neposlední řadě pečlivý výběr surovin. Za dobu svého trvání se firmě podařilo několikanásobně rozšířit sortiment výrobků, hlavně o program zdravé výživy. Hradecká pekárna nyní provozuje 31 vlastních prodejen v Hradci Králové, Pardubicích a mnoha dalších městech a obcích v okolí.

K III, spol. s r.o., České Budějovice, Česká republika

K III, spol. s r.o., České Budějovice, Česká republika

Maloobchodní pokladny i/2 POS ve společnosti K III, spol. s r.o.

Pekárna Srnín se nachází na horním toku Vltavy, nedaleko Zlaté Koruny v okrese Český Krumlov. Svými výrobky navazuje na nejlepší tradice českého pekařství. Firma má okolo 200 zaměstnanců, kteří se podílejí na výrobě širokého sortimentu chleba, běžného i jemného pečiva, zamražených a trvanlivých cukrářských výrobků zejména perníků. Moderní zařízení i zkušení pekaři a cukráři nám umožňují vyrábět veškeré pečivo ve vysoké kvalitě a dostatečném množství s použitím osvědčených receptur, kde používáme jen ty nejlepší suroviny. Díky dokonale zvládnuté distribuci dokáže pekárna Srnín vyzásobit přes 500 stálých odběratelů čerstvého pečiva jak v okrese Český Krumlov, tak i v okrese České Budějovice. Kromě jiného máme vytvořenou distribuční síť pro rozvoz perníku a zamraženého zboží po celé České republice. Naše kvalitní výrobky znají i za hranicemi našeho státu.

pekařství Makovec s.r.o., Velatice, Česká republika

pekařství Makovec s.r.o., Velatice, Česká republika

Maloobchodní pokladny i/2 POS ve společnosti pekařství Makovec s.r.o.

Společnost pekařství Makovec s.r.o. působí na českém trhu od roku 2006. Majitel společnosti, pan Aleš Makovec se v oboru pohybuje od roku 1992. Zkušenosti, které čerpal v České republice, ale i v Dánsku, Švédsku a Francii ho přiměly založit si vlastní společnost. Pekařství Makovec ve svých počátcích hledalo nový přístup k zákazníkovi tak, aby v konkurenci uspělo. Vyrábíme ho tradičním, kolikrát již zapomenutým technologickým postupem. Chléb vyrábíme ručně, tradičním 3-stupňovým vedením kvasu, jemné pečivo připravujeme z kvásku na tzv. omládek, tak jako to dělaly naše babičky. Klademe velký důraz na kvalitu, pečlivě vybíráme suroviny, ze kterých výrobky pečeme. V našich koláčcích, ale i buchtách najdete vyšší obsah náplní. Samozřejmostí je čerstvost pečiva. Jako důkaz naší kvality je 13 ocenění od Regionální agrární komory Jihomoravského kraje a Mendelovy univerzity s logem Chuť jižní Moravy.

AGRO CS a.s. Česká Skalice, Česká republika

AGRO CS a.s. Česká Skalice, Česká republika

DN Portál ve společnosti AGRO CS a.s. - Blíže k zákazníkovi

Společnost AGRO CS a.s se sídlem v České Skalici se zaměřuje na výrobu a distribuci hnojiv, substrátů a chemických prostředků pro zemědělství a zahradnictví. Nejrozsáhlejší činností společnosti AGRO CS a.s. je výrobní a obchodní program, který je realizován prostřednictvím Zahradní divize (substráty, hnojiva, travní směsi, dekorační materiály a další zahradnický sortiment). AGRO CS a.s. klade důraz na kvalitu výrobků a služeb poskytovaných koncovým zákazníkům i obchodním partnerům. Každoroční rozšiřování sortimentu, zlepšování a zrychlování systému dodávek spolu s kvalitní výrobní a surovinovou základnou; stejně tak i pružně fungující obchodní a distribuční síť, pomohly společnosti AGRO CS a.s. vybudovat pověst solidního, spolehlivého partnera a získat vedoucí postavení na trhu. Výrobky z produkce AGRO CS a.s. najdou zákazníci ve specializovaných zahradnických centrech, zahradnictvích, v běžné síti velkoobchodů a maloobchodů, ve všech baumarktech, hypermarketech a potravinářských řetězcích.

E-shop Megazahrada.cz s unikátními funkcemi

Megazahrada.cz obsahuje uni­­kátní funkci pro sloučení vari­ant pro­duktů. Zboží má společný název, liší se objem balení a cena a zákazník si přehledně vybere. Tato funkce se v i/2 nazývá Dimenze a umožňuje spojit podobné produkty. Je možné například využít společný obrázek zboží a/nebo popis zboží pro všechny varianty a tak zredukovat práci udržování sortimentu. Tuto funkci jsme programovali do Open Source obchodu OpenCart jako modul a využívá modulů i/2.

DK OPEN, spol. s r.o., Jindřichův Hradec, Česká republika

DK OPEN, spol. s r.o., Jindřichův Hradec, Česká republika

Integrované pokladny a objednávkový systém pro pekárnu a malobchodní řetězec pekařských prodejen

Pekárna a malobchodní řetězec pekařských prodejen, společnost DK OPEN, zavádí řízení maloobchodu na základě systému i/2. Maloobchodní pokladny i/2 POS jsou  integrovány do stávajícího podnikového informačního systému. Cílem nasazení centrální řešení pokladen POS bylo vylepšit dokonalý přehled o prodaném zboží a přispět tak k efektivnímu řízení sortimentu a prodejních akcí v rozrůstající se síti prodejen, cukráren a pekáren DK OPEN.

Dobré Pneu s.r.o., Netolice, Česká republika

Dobré Pneu s.r.o., Netolice, Česká republika

E-shop pro B2B i B2C zákazníky

Společnost Dobré Pneu s.r.o. je jedním z největších velkoobchodních distributorů pneumatik v České republice. Integrovaný B2B a B2C e-shop od DATA-NORMS přináší automatické zpracování zakázek. B2B xml rozhraní (SOAP) pro komunikaci s velkými obchodními partnery.

Řízení skladu (WMS) pomocí datových terminálů (čteček)

Expedice zboží probíhá automaticky a okamžitě po objednání na e-shopu.

H&D, a.s. Prostějov, Česká republika

H&D, a.s. Prostějov, Česká republika

ERP i/2 pro velkoobchod v  Česku, na Slovensku i pro zahraničí

Výrobce oděvů, významný dodavatel velkých obchodních řetězců. Implementace systému i/2 byla zaměřena především na obchodní manažerské informace a ekonomické řízení společnosti v Čechách i na Slovensku. K přínosům projektu patří podpora prodejních aktivit a propracovaný systém informací o zboží.

Otto Fischer AG, Curych, Švýcarsko

Otto Fischer AG, Curych, Švýcarsko

Velkoobchod s elektroinstalačním materiálem

Společnost Otto Fischer AG (OFAG) se sídlem v Curychu je druhá největší švýcarská společnost obchodující s elektroinstalačním materiálem. Implementace IS zahrnuje komplexní ERP včetně integrovaného e-shopu a propojení mobilních přístrojů pro pořizování dat v oblasti skladu a distribuce. Mobilní eshop je přístupný i z mobilního telefonu. Článek o využití bezpapírovém toku zboží ve firmě Otto Fischer, publikovaný v časopise IT System 12/2006 (PDF).

Otto Fischer: Vítěz Swisscom Business Award 2011 v kategorii Business a logistika

swisscomawardOtto Fischer AG: „S vášní a dobrými partnery je možné dosáhnout hodně“ Společnost Otto Fischer AG, dlouholetý uživatel systému i/2, zvítězila v soutěži Swisscom Business Award 2011 v kategorii Business a logistika. Díky výkonnému ERP systému a plnohodnotné integraci e-businessu nabízí firma Otto Fischer svým zákazníkům jednoduché a rychlé zpracování zakázek. V e-shopu Otto Fischer objednají zboží (v sortimentu je více než 250 tis položek) do 18 hod večer a obdrží je příštího dne ráno v 7 hod.

Obchodní přínosy:

  • stále aktuální produktové informace pro zákazníky
  • vzrůst skladové dostupnosti na 99,5%
  • zakázky pořízené přes online prodejní kanál procházejí automaticky až na mobilní zařízení skladníků
  • dodávky a závozy jsou 100% elektronicky zpracovány vlastními řidiči a závozníky
  • informace o vykládce jsou detailně evidovány v ERP systému

Vyjádření poroty:

„Otto Fischer vytvořil vysoce efektivní řešení, které slouží klíčovým procesům od začátku do konce. Řešení B2B se vyznačuje oboustranným přínosem - optimalizovanou objednávkovou a informační platformou na straně zákazníků a rovněž na straně velkoobchodní společnosti růstem kvality a skutečnou redukcí nákladů.“

Řešení dodané firmou Polynorm Software:

Nasazena integrovaná řešení ERP systém i/2, E-shop, Produkt Management System a mobilní applikace.

Schild AG, Švýcarsko

maloobchodní řetězec s módním textilem

Brezelkönig GmbH & Co KG, Švýcarsko

pekárenská výroba a maloobchod

Spilag AG, Švýcarsko

výroba a distribuce pracovních oděvů

Rotronic AG, Švýcarsko

výroba a velkoobchodní distribuce elektronických produktů

Briner AG, Švýcarsko

velkoobchod a výroba oceli, stavební technika

Rohrhandel Brunzel, Německo

velkoobchod s hutními produkty

gvz-rossat ag/sa, Švýcarsko

velkoobchod se zahradnickými produkty

Heiniger Kabel AG, Švýcarsko

kabely a elektrotechnika

IBZ Industrie AG, Švýcarsko

velkoobchod a distribuce technických 3M (lepidla, lepicí pásky, etikety)

Intersport AG, Švýcarsko

Prodej sportovního vybavení

Loeb AG, Švýcarsko

Řetězec prodejen

Max Hauri AG, Švýcarsko

Vývoj, výroba a prodej elektroniky

Omni ray AG, Švýcarsko

Průmyslová automatizace

Paul Scherrer Institut, Švýcarsko

Výzkum a vývoj

Schwarz Stahl AG, Švýcarsko

stavební služby, pozemní a inženýrské stavitelství

Wemag GmbH, Německo

Nářadí a pracovní pomůcky

Volland Stahl AG, Švýcarsko

Velkoobchod s kabely

Wyss Samen und Pflanzen AG, Švýcarsko

Zahradní centrum

Telion AG, Švýcarsko

Prodej elektro zboží

Prodej a služby

Telefon: +420 384 377 711
Fax: +420 384 377 712
E-mail: data-norms@data-norms.cz

Technická podpora

Telefon: +420 384 377 722
E-mail: podpora@data-norms.cz


TeamViewer

DATA-NORMS s.r.o.

Karlov 42
377 01 Jindřichův Hradec
Česká republika

IČ: 25161172
DIČ: CZ25161172
Datová schránka: ueg2xfs